קרן M∙A∙C VIVA GLAM חוגגת 27 שנים במחווה לאמן קית’ הרינג

קולקציית שפתונים ייחודית המוקדשת למורשת האמנותית והפילנתרופית של האמן האגדי קית' הרינג שהלך לעולמו בגיל 31 כתוצאה ממחלת האיידס

קרן VIVA GLAM של חברת M∙A∙C Cosmetic, שהוקמה לפני 27 שנים, בשיאה של מגפת האיידס ב-1994, במטרה לסייע לאנשים שנפגעו מהמגפה העולמית, ממשיכה עד היום לחולל שינוי משמעותי בחייהם של אנשים החיים ומתמודדים עם HIV/איידס. היום תומכת הקרן גם בארגונים המקדמים את מעמד האישה והנערה וגם בכאלו הפועלים למען זכויות הקהילה הלהט”בית.

לציון חגיגות 27 שנה ליוזמת הנתינה המלאה לקהילה של M∙A∙C VIVA GLAM , הקמפיין השנתי מוקדש השנה למורשת האמנותית והפילנתרופית של אמן הפופ האגדי קית’ הרינג, באמצעות שפתונים בצבעי היסוד שהפכו לסימן ההיכר שלו. 

קל לזהות את ההקבלה האמנותית בין הרינג ל- M•A•C: אמנות הפופ הייחודית של הרינג פרצה למוקד הרעש של תת-התרבות האמנותית של ניו יורק בשנות ה-80 של המאה הקודמת, בדיוק כאשר M•A•C השיקו את מותג האיפור האמנותי מפר הכללים ובעל האופי המגובש. הרינג השתמש בשפה הוויזואלית הפוֹפית הצבעונית המיוחדת שיצר כדי למחות נגד גזענות, אי שוויון וניצול, ולהשמיע את קולם של מיעוטים. אמונתנו המשותפת בשוויון זכויות ועתיד בריא לכל, היא המסר המשמעותי ביותר בקמפיין המשותף.

תורמים לקהילה. מאק

“כאחד הקמפיינים הבולטים ביותר בתחום הביוטי בכל הזמנים, M•A•C VIVA GLAM הציב סטנדרטים חדשים לתרומה לקהילה בתעשיית הביוטי בתמיכתם של כישרונות עוצמתיים ופרובוקטיביים, הלא הם אומני האיפור שלנו והקהילה” אמר ג’והן דמסי, יו”ר קרן M•A•C VIVA GLAM ונשיא קבוצה בכיר בקבוצת החברות אסתי לאודר העולמית. “לרגל יום השנה ה-27 שלנו, אנו נרגשים להעלות מחווה לאמן האייקוני המנוח קית’ הרינג ולהמשיך את משימתו להשתמש בתמונות כדי לחולל שינוי לטובה עבור האנשים הזקוקים לתמיכה. הרינג היה איש חזון אמיתי שניצל את כשרונו להשגת תכלית חשובה. למרות שהלך לעולמו בשיאה של מגפה, אנו גאים להמשיך את אומנותו האייקונית והנדבנות שלו באמצעות VIVA GLAM”.

שלושה שפתונים במהדורה מיוחדת ובגווני היסוד שהפכו לסימן ההיכר של קית’ הרינג, בגימורי מאט ופרוסט, מצטרפים השנה לקולקציה של VIVA GLAM. כל אחת מיצירות הפופ-ארט מיוצגת באמצעות סגנון הרחוב הסימבולי של הרינג.

Red Haring אדום בהיר ומלא חיים (מאט)

Canal Blue – כחול עז עם חלקיקי מיקרו פניניים (מאט) 

St. Marks Yellow – צהוב בהיר שקוף עם חלקיקים פנינתיים (פרוסט)

שפתונים במהדורה מיוחדת

בדומה לאופן שבו קית’ הרינג ראה את קירות הרכבת התחתית של ניו יורק כמעבדת ניסויים, VIVA GLAM X Keith Haring מזמין אתכם לערוך ניסויים ולחקור את היצירתיות שבכם. ערבבו, שלבו וצרו מראות עתירי השפעה ללא גבולות עם גווני אדום, כחול וצהוב שהינם נועזים ומקוריים כשהם נלבשים לבדם או מעורבבים עד ליצירת גוון אישי של סגול, ירוק או כתום. הצבעים נועדו לשחק, ליצור ולהביע את עצמכם בכל דרך שתרצו. לבשו אותם בגאווה.
היו אותנטיים, נועזים ומקוריים.

קולקציית M•A•C VIVA GLAM x Keith Haring מזמינה אתכם להתמסר לעוצמת היצירתיות אשר בסופו של דבר משקפת את אמונתו של הרינג ש”אמנות צריכה לתת דרור לנשמה, לעורר את הדמיון ולעודד בני אדם להרחיק לכת”.

מחיר: 93 ש”ח בחנויות ובאתר MAC

www.maccosmetics.co.il

הרינג: "אמנות צריכה לתת דרור לנשמה"

קמפיין “ויוה גלאם” עלה לראשונה בשנת 1994 עם הפנים הראשונות של הקמפיין -הדראג קווין המפורסם רופול. עד היום גייס M∙A∙C VIVA GLAM יותר מ-500 מיליון דולר בכל העולם והסכום ממשיך לגדול. כל סנט ממחיר המכירה של שפתוני M∙A∙C VIVA GLAM נתרם לקרן M∙A∙C VIVA GLAM, התומכת בעתיד בטוח ובשוויון זכויות לכל. גם בישראל נתרמות 100% מההכנסות מסדרת ויוה גלאם לקרן האיידס.

"לעורר את הדמיון"

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים