קבלו את מצעד הזוגות שהקורונה שברה להם את הלב

לקחו את הקורונה קשה!

בחודשיים האחרונים רובנו ישבנו בבית, למדנו לאפות ונהנו מארוחות משותפות עם בני הזוג – נשמע כמו בילוי משפחתי חלומי?! מסתבר שלא. קבלו את מצעד הזוגות שהקורונה שברה להם את הלב

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK 
פורסם ב-13/05/2020 | 10:30

בשבוע האחרון התחלנו לחזור לשגרה. הילדים החלו לחזור למסגרות החינוך, רוב מקומות העבודה נפתחו מחדש ורמת הלחץ המדיני ירדה – נשמע שהכל טוב? האמת שכן, אבל יש כאלה שיגידו אחרת. כן, אנחנו כמובן מדברים על אותם זוגות שהחלו את תקופת ההסגר ביחד והיום הם כבר לגמרי לא. 


הזוג הראשון ששבר את ליבנו הם כוכבי הרשת בן זיני (23) וטיילור מלכוב (18) שבנו את הקריירה שלהם זה על גבי זה. השניים היו בזוגיות בשלוש השנים האחרונות ואף השתתפו בצילומי הריאליטי “זוג מנצח VIP” שצילומיו הופסקו באמצע בשל התפשטות מגפת הקורונה ובשל כך תאריך השידור עדיין לא ידוע. כשבוע בלבד לאחר הודעת הפרידה, זיני הוציא שיר פרידה כואב ושר “אחרי שלוש שנים אני רוצה להגיד תודה” ונראה שהשניים לגמרי התקדמו הלאה. מלכוב כבר חובקת בן זוג חדש העונה לשם ירדן שועה (חלוץ מכבי חיפה), חוגגת יום הולדת 18 במסיבת בריכה מפוארת בבית הוריה שבקיסריה ואף נבחרה להוביל את קמפיין בגדי הים של חברת האופנה. זיני מצידו חובק גם הוא מישהי חדשה, פחות מחודש לאחר הפרידה: קוראים לה בר אביבי, האקסית של כוכב “האח הגדול” ליאור דואק, ממנה נפרד זמן קצר לפני כניסתו לבית המפורסם. אביבי היא בתה של אליס אביבי, שהשתתפה בעונה השלישית של הדוקו ריאליטי “מעושרות” והיא וזיני למדו באותו התיכון יחד. 

מיני מיינימור?. זיני ומלכוב

במקום השני נמצאים כוכבת הרשת ושחקנית “כפולה” קים אור אזולאי והחבר לשעבר הדוגמן החתיך אלמוג ריף. בשנתיים האחרונות השניים היו בזוגיות יציבה ופוטוגנית במיוחד ודאגו לשתף אותנו בתמונות מעוררות קנאה מחופשות רומנטיות, ארוחות זוגיות ואימונים משותפים – ואנחנו, שקינאנו בשקט, מבינים עכשיו שלא כל מה שנוצץ בסטורי נוצץ גם במציאות. הסיבות לפרידה לא ברורות אבל ממקורבים נשמע שזה לגמרי סופי – אבל בנו יש עוד תקווה, כאלו אנחנו, אופטימיים. 

כבר לא רומנטיים. אור אזולאי וריף

הזוג השלישי והכמעט אחרון שלנו הוא איך לא, כוכבי הרשת והזמרים שבנו קריירה מצליחה על הזוגיות המתוקה שלהם – אלכס סמולקין וליזה בליך. כמו בן זיני וטיילור מלכוב, גם הזוג הנוכחי בנה קריירה מצליחה בשיתוף פעולה במקביל למערכת יחסים רומנטית שארכה שלוש שנים, אך לא הצליח לשרוד את הקורונה. השניים, שעברו לא מזמן לגור בדירה משותפת בראשון לציון, החליטו לפרק את החבילה וליזה שחזרה להתגורר בבית הוריה, עלתה יום לאחר הפרידה ללייב בעמוד האינסטגרם שלה ושיתפה את העוקבים המודאגים בכאב שהיא חווה. אם אתם בין העוקבים המכורים של “סמוליזה” ולרגע דאגתם לגורלם של החתולים המשותפים – תנו לנו לספר לכם שהשניים מתגוררים עם ליזה בבית הוריה וסמולקין מוזמן לבקר אותם מתי שרק ירצה בכך, אבל השאלה הגדולה היא האם הקריירה של השניים תצליח גם כאשר האחד לא נמצא ליד השנייה – כנראה שהזמן יספק לנו תשובה. 

שלוש שנים ודי. סמולקין ובליך

במקום הרביעי והאחרון, זוגיות קצרה (אם אפשר לקרוא לזה ככה?!) שלגמרי נכנסה לנו ללב – ניחשתם?! אנחנו כמובן מדברים על יוצאי הריאליטי “האח הגדול” ליאור דואק ותקווה גדעון. שבועות ספורים אחרי שתקווה יצאה מהבית כמנצחת העונה, השניים החליטו שנחמד להיות זוג מפורסם אבל שכנראה עדיף להם בנפרד. אם נדבר גלויות, באף שלב השניים לא הודיעו על זוגיות רשמית, אך כן אמרו בתקשורת מילים שרומזות על כך ואף נראו קרובים במיוחד ברשתות החברתיות (אפילו הייתה נשיקה קטנטונת נכון?!). אז מה קרה בניהם? הבינו שהחיים הם לא סדרת ריאליטי. 

החיים זה לא ריאליטי. דואק וגדעון

אז כמו שהתחלנו, בימים אלה אנחנו מרגישים שנגיף הקורונה בדרכו החוצה ושהחיים חוזרים אט אט למסלולם – אז האם יהיו פה קאמבקים רומנטיים ומלאי ניצוצות?! אנחנו בספק, אבל הלוואי. 

(תמונות: מתוך האינסטגרם)

כתבות נוספות שיעניינו אותך