דניאל גרינברג בדרך להריון שני?!

מה צופה שנת 2021 לנועה ומרגי? והאם בן אל תבורי בדרך לזוגיות יציבה? יצאנו לבדוק מה יביא העתיד לשמות הכי מדוברים בביצה המקומית – ולא תאמינו מה גילינו.

ראש השנה בפתח, הרגשת חג באוויר, ואנחנו תהינו מה יעלה בגורלנו בשנת 2021. כידוע, יש מספר אנשים במדינת ישראל שקצת יותר מעניינים אותנו מכל השאר, טוב נו הרבה יותר – אנחנו כמובן מדברים על ביצת המפורסמים.

כידוע, מפורסמי ישראל לא מפסיקים לייצר לנו כותרות – מזוגיות, קמפיינים, הריונות, גירושים ועוד ואנחנו החלטנו לנסות ולנבא את גורלם של כמה מהשמות החזקים ביותר במדינה לשנה הקרובה. הכנו תאריכי לידה, הרמנו טלפון לנומרולוג המוכר נחום תמיר – והופתענו לגמרי ממה שהיה לו להגיד לנו.

הזוג הראשון עליו מיהרנו לשאול את נחום הוא צמד הזמרים שמשגע את המדינה – סטטיק ובן אל. “שניהם בתקופה נהדרת ולולא הקורונה אין שום ספק שהם היו מצליחים בארצות הברית בצורה מרשימה. בגלל הנגיף שנכנס לחיינו המצב מעכב אותם וזה קורה בתקופה כאשר המזלות של שניהם נמצאים בשיא הקריירה אבל אני לא רואה שזה פוגע בהם – וטוב שכך”.

והוא מוסיף: “בשנה הנוכחית סוף סוף אחרי דחיות רבות נראה מימוש זוגיות אצל סטטיק, מעבר דירה ואפילו ילד ראשון בעוד אצל בן הזוג לצמד, בן אל, ניתן לראות שקיים בסיס לקשר חדש עד חודש דצמבר של שנת 2020 עם מישהי שעדיין לא שמענו עליה אבל הרצון שלו למחויבות אמתית לא תגיע אליו לפני שנת 2022. אי אפשר בלי לדבר על שימי – אז בגזרת היחסים עם האבא המפורסם יהיו הרבה מהלכים רגשיים בשנה הקרובה, שיעמידו למבחן את הקשר המשפחתי והתוצאה עדיין לא ברורה”.

הזוג השני שבחרנו לשאול עליו את נחום הוא כמובן הזוג הטרי, הצעיר וההורס מכולם – נועה קירל ויהונתן מרגי, שלמרות שבהתחלה חשבנו שזה ריבאונד של קירל לאחר הפרידה המתוקשרת מברק שמיר – הוכיח את עצמו כאמיתי. “נועה קירל בחורה סופר מוכשרת ועוד תמשיך להפתיע את כל המדינה גם בשנה הקרובה עם להיטים חדשים ותכניות טלוויזיה בכיכובה. לקירל יש נשמה בוגרת, היא רגישה לאמירות על מראה הגוף שלה והנפש שלה חייבת יציבות – אבל פעמים רבות היא בוחרת לא להציג דברים אלה מול התקשורת ולשחק אותה כאילו לא מעניין אותה מה אנשים חושבים”.

והוא מוסיף: “נועה ללא ספק מאוהבת במרגי, וזה עוד רחוק מאוד אבל יש להם סיכוי להתחתן ובמזל של נועה יש אפילו מצב להולדת תאומים. בגזרת מרגי הראש שלו עסוק בקריירה, ובשנת 2021 הוא הולך להפגיז, לשחרר מספר להיטים גדולים (אפילו אחד באנגלית) ולעלות מדרגה ברמת ההצלחה שלו, גם מעבר לים. למרות מה שנאמר למעלה על הזוגיות הצעירה של השניים אצל מרגי המצב נראה טיפה שונה, הוא אכן אוהב את נועה אבל הוא גם זה שיעמיד את הזוגיות במבחן ועוד מוקדם להתחייב מה יהיו תוצאות המבחן”.

הזוג השלישי והאחרון עליו דרשנו את ניסיונו של נחום הם ההורים הטריים אייל גולן ודניאל גרינברג. “דניאל בחורה שלא עוצרת בעצור, היא מאוד דעתנית, רגשנית ועם גינוני קנאה – או במילים אחרות בן אדם שרואה את החיים בשחור ולבן, אין אפור ואין מקום למשחקים. הקשר של השנים נראה יציב בשנה החדשה, וזה לא ודאי אבל אם דניאל לא תישמר בטווח של עשרה חודשים קיים סיכוי להריון נוסף”

והוא מוסיף: “בגזרה של אייל ניתן לראות שהוא עתיד לחוות תקופה לא קלה, קשה להגיד בוודאות מה הסיבה לכך אבל נראה שזה קשור לכך שנתן אמון באנשים הלא נכונים ובזמן מהיר מידי. בנוסף, אם הוא לא ישמר קיים סיכוי להפסדים כלכליים בשנת 2021 והפסדים אלה עתידים להשפיע על הנפש שלו בצורה רגשית ויצירתית – אבל בחודש מרץ אייל יתחיל לחזור לעצמו ויפתיע את כולם עם להיטים חדשים”.

צילומים: מתוך האינסטגרם

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים