רובנו משתמשים ב-20 אחוז מהארון שלנו. תעשו סדר, גשו למדפים מאחור ותמצאו אוצרות

מכורים לשופינג? תתחילו בארון שלכם

רובנו משתמשים ב-20 אחוז מהארון שלנו. תעשו סדר, גשו למדפים מאחור ותמצאו אוצרות

מערכת האתר | כותב תוכן 


מי מאיתנו לא חובב שופינג? טוב נו, יש כמה כאלו ואנחנו ממש רוצים להכיר אותם מקרוב. אז לאלו שמכורים לקניות, הכנו כמה טיפים שיחסכו לכם המון כסף ועל הדרך תמצאו מציאות ששכחתם מקיומן.

כך תבנו קולקציה חדשה ממה שיש לכם בארון:

גילי סיוון כהן, מפיקה וסטייליסטית, מספרת שזו הזדמנות מעולה לעשות סדר בארון ולהבין מה צריך ומה לא, ואז למצוא לוקים חדשים ומנצחים ממה שכבר יש לנו. "לרובנו יש לא מעט בגדים בארון, ומתוכם אנחנו משתמשים ב-20 אחוז, כאשר לרוב אנו לובשים את מה שקיים בקדמת הארון. הסוד הוא לראות מה יש בצד האחורי, כשסביר להניח שנמצא בגדים שמעולם לא לבשנו. גשו למדפים האלו ותמצאו אוצרות".

את הבגדים הללו שאנחנו לרוב לא לובשים או שלא זוכרים שקיימים אפשר ללבוש כאילו הם חדשים לחלוטין, הם בוודאי גם מקופלים יפה. אם יש רצון להתלבש קצת אחרת ולרענן את המלתחה הוסיפו צבע. "למרות שהרבה בורחים לצבעי השחור והאפור, צבע עושה את ההבדל, וכדאי שבלוקים שתבנו יהיו צבעים כמו ז'קט אדום או ורוד שפעם רכשתם או חולצה בצבע מעניין.

בנוסף, אנשים חוששים מהדפסים, וזה הזמן להוציא מהארון את הפרחים או המנומרים ולשלב אותם, אפשר עם ג'ינס וטי שירט וחולצת צווארון מתחת. אלמנט שכבות מתאים בכל עונה, השכבה הנוספת עם הצבע או הפרינט עושה הרבה עניין".

אחד הפריטים הכי בסיסיים בארונה של האישה הוא כמובן השמלה השחורה, וגם אותה אפשר לרענן. "שמלה שחורה אפשר ללבוש בהרבה אופנים, עם ז'קט ג'ינס או עליונית, ואפשר גם לשבור עם חולצת צווארון מתחת, או גולף מעניין שמבצבץ".

מי שלא חוששים מ-DIY, ניתן לקחת בגדים ישנים ולשדרג אותם. לדוגמה: להוסיף ניטים על צווארון של ז'קט, להוסיף פאץ על כיס החולצה, יש טוים מיוחדים לבדים ואפשר לצייר על בגדים ואפילו על הנעליים.

חפשו דברים שמעולם לא לבשתם

כתבות נוספות שיעניינו אותך