המסקרה החדשנית כעת גם בגרסה עמידה למים

אינספור שכבות של נפח ואורך, ללא גושים, ועכשיו גם עמידה למים. MAC Stack Mascara, המסקרה החדשנית ועטורת הפרסים של מותג האיפור הבינלאומי MAC עמידה גם בפני דמעות, לחות וממש עמידה נגד מריחות

פריצת הדרך הגדולה ביותר של MAC בטכנולוגיית המסקרות הושקה לפני כשנה עם MAC STACK – מסקרה שעונה כל הצרכים שיש לנשים עד היום ממסקרה: מפרידה, מרימה ומעגלת ריסים, מעצימה את הריסים לרמות דרמטיות של ממדים והגדרה ויוצרת כל לוק בבנייה של שכבה אחר שכבה עד אין סוף, מבלי להתגבש, להתקלף, להימרח או להתקשות. עכשיו, כל הטוב הזה גם בגרסה עמידה למים.

MAC Stack Waterproof Mascara, המסקרה המיועדת ליצירת כל מראה וטרנד שרק אפשר לחשוב עליו וכעת היא גם עמידה למים, עמידה בפני דמעות, עמידה בפני לחות וממש עמידה נגד מריחות. 

שנוכיח? 95% ממשתתפות הפאנל אישרו שהמסקרה העמידה במים MAC Stack מעניקה לריסים נפח שכוח המשיכה לא משפיע עליו, נצברת ללא סוף, ומעניקה הרמה ואורך מיידיים.

עמידה למים, דמעות, לחות וממש עמידה נגד מריחות

המסקרה העמידה במים MAC Stack תוכננה מתוך מחשבה על התאמה אישית, והיא פותחה כדי לענות על כל מה שצריך במסקרה, במוצר אחד. נפח הריסים הקטיפתי והשופע ביותר. הדור הבא בהפרדה, הרמה ועיגול הריסים. הריסים המוגדרים, העמוקים והדרמתיים ביותר. וכל זה בלי שום גושים, מריחות, כתמים או פירורים, ועם נוסחה קלילה כנוצה שמעניקה לריסים תכונות אווירודינמיקה ושומרת עליהם כך, כל היום. בבריכה, במסיבות, מאחורי הקלעים, על הבמה, בגשם שוטף – כל מה שיכול להרטיב את העיניים – המסקרה העמידה במים MAC Stack Waterproof Mascara יכולה לעמוד בפני כל דבר בעזרת טכנולוגיה הדוחה מים והנוסחה המעולה של מאק. 

“בתור אומן איפור, מה שטוב במסקרה העמידה במים של MAC Stack הוא שאני לא צריך להסתפק במועט. בלי פשרות!” אומר מורנו סלרנו, אומן האיפור של MAC באיטליה. “היא משיגה ריסים מוארכים, בעלי נפח, מוגדרים ומעוגלים עם עמידות חזקה במיוחד. אני אוהב לקרוא לה ‘חסינת רגשות’: שום גשם ושום דמעות לא יוכלו להרוס את הריסים המופלאים שלך”. לואיס קלארק, מאמן דיגיטלי ב-MAC, מסכים: “עברו הימים שבהם היה צריך להתפשר ולבחור בין מגה-ריסים לבין כיסוי שנשאר לאורך זמן”, הוא אומר. “זו באמת מסקרה שעושה הכול”.

כל מה שצריך במסקרה, במוצר אחד

עם המסקרה העמידה במים של MAC Stack אין טרנד גדול מדי ואין ריסים קצרים מדי. היתרונות פורצי הדרך שלה טוענים את אומנות האיפור בכל משיחת מברשת:

♦ טכנולוגיית סיבים חכמה, שלא משנה לה שהריסים גדלים במחזורי צמיחה שונים ואינם שווים באורכם ובנפחם. שלישייה חכמה של סוגי סיבים בצורות ואורכים משלימים (סיבים עגולים באורך 1 מ”מ, סיבים משולשים באורך 2 מ”מ ו-4 מ”מ) ממלאת את הרווחים בין הריסים ויוצרת ריסים ארוכים ומלאים באופן אחיד ואמין – היא מנפחת את הריסים עד לפוטנציאל המלא שלהם ומתריסה כנגד כוח המשיכה.

♦ תערובת שעווה קלילה מספקת נפח מיידי, סמיך וקרמי שאפשר להעמיס עוד ועוד ללא סוף, כך שהסיבים ננעלים במקומם והריסים נשארים רכים כנוצה, קטיפתיים ומורמים. התוצאה: בנייה אינסופית ללא גושים, עם אפס משקל.

♦ פולימרים גמישים מעניקים לריסים תנועה כלפי מעלה, מרימים אותם באופן מידי לעיגול המלא ביותר, משפרים את ביצועי הנוסחה ומונעים כתמים ופירורים נושרים.

♦ טכנולוגיית Drench-Defense להגנה בפני מים מוסיפה עטיפה מתוחכמת חסרת משקל לכל אחד מהריסים, דוחה מים ומספקת עמידות מתמשכת בפני לחות.

בדיוק כפי שהפורמולה המקורית של MAC Stack נבנתה כדי לאפשר התאמה אישית של הריסים בביטחון ובהישג ידך, המסקרה העמידה במים MAC Stack Waterproof מספקת את אותה גמישות בגימור לאומני איפור בכל רמה. החל משכבה אחת קלילה של הפרדה והגדרה ועד לאפקטים הפנורמיים הנועזים והגדולים ביותר. הודות למברשת הגאונית היא עמידה בפני תקלות, גם בריסים העליונים וגם בריסים התחתונים.

מחיר לצרכן: 149 ש”ח

ניתן להשיג ברשת חנויות מאק ובאתר באונליין www.maccosmetics.co.il 

צילומים: באדיבות מאק, יח”צ אלקליל. 

תוכן שיווקי. אין המגזין אחראי לעושה שימוש בתוכן זה. נתונים באדיבות מאק. המחיר הסופי הינו המחיר שמופיע באתר החברה / בחנויות. ט.ל.ח

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים