שרון דוראני: “שני כלים שאפשרו לי לשנות את החיים שלי”

שרון דוראני, בטור אישי: "לקום בבוקר ולהיות בשקט עם הנשימה שלי"

אני משתפת אתכם היום בכלים לשינוי התפתחות וצמיחה, שני כלים שאפשרו לי לשנות את החיים שלי, מאדם שמגיב, כזה שפועל על אוטומט. 

חייתי את החיים שלי מתוך הילדה שאחזה בתפיסות שהשתרשו בה והפכו להיות היא, הם הגדירו אותי. כל מצב שהגיע אלי הפך אותי. סיפרתי לעצמי סיפורים שאני ״לא מספיק״, שאני ״לא יודעת לקבל החלטות״, זו הייתה הגרסה הישנה שלי, אבל היום, בגרסה החדשה שלי שמעדכנת את עצמה בכל פעם מחדש, אני ערה לכל מה שמתקיים, אני מכירה בכוח שלי ובאחריות על כל בחירה בחיי, על התגובות, על הכל. 

אני מנהלת את המערכה ואת מה שמשתקף במציאות שלי, זה מאפשר לי לבחור את הסיפור שאני מספרת לעצמי על מה שמתקיים בחיי, לבדוק איך הוא מרגיש לי, מפני שהסיפור ישפיע על החוויה שאני אחווה את המציאות שלי.

הכלי של הערות ושימת לב למחשבות ולסיפור שמעצב את החוויה שלי, מה שמאפשר לי לחזור פנימה לבית הפנימי שלי וללמוד את עצמי, להכיר בכוחות שלי. מתוך הידיעה שאני זו שבוחרת, לי יש את הכוח – אזי אף אדם, סיטואציה, מצב, לא יוכל לשנות ולהשפיע על מצב הרוח שלי ולהגדיר אותי, אלא רק להעניק לי הזדמנות להתרחבות וצמיחה מתוך מה שעלה. ואם מה שעלה והשתקף במסך שלי הזיז והפעיל אותי, אני אכנס פנימה, עמוק עמוק ואבדוק אותו.

השלם הוא גם החוזקות וגם החולשות שלי, זו המורכבות וזה לחלוטין תהליך שדורש אימון ותרגול יומיומי.

הכלי השני ששינה לי את הגישה ואת ההסתכלות הוא המדיטציה. לקום בבוקר ולהיות בשקט עם הנשימה שלי, לשים לב לגוף שלי. זה מעניק לי היכרות עם המרחב, הכל מתקיים ברגע בהווה שבו אני בנוכחות של הרגע. זה שינה לגמרי את התגובתיות שלי.

כשאני מרגישה מופעלת במהלך היום, זו ההזדמנות לאפשר לעצמי לחזור לבחירה שבחרתי בבוקר – מי אני בוחרת להיות היום. זה מאפשר לי לשמור על עצמי. 

הגישה שלי השתנתה, לאמונה שלמה וחזקה שהכל לטובתי. 

אשתף אתכם בעוד כלים שעזרו לי לראות את המציאות שמשתקפת בחיי, ממקום של אהבה, הכלה וראיית הטוב. 

אוהבת ♥

שרון 

לעמוד האינסטגרם של שרון דוראני לחצו כאן 

צילום: באדיבות שרון דוראני (אינסטגרם)

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים