שנות השישים, פסים ונקודות – אלו ההדפסים שיככבו בארונות שלנו. זהירות: לא למינימליסטים

אביב הגיע, טרנד בא

שנות השישים, פסים ונקודות – אלו ההדפסים שיככבו בארונות שלנו. זהירות: לא למינימליסטים

מערכת האתר | כותב תוכן 

גשם שוטף בסוף מרץ? הנחיות להסתגר בבתים? בואו נשים את זה רגע בצד ונחשוב על האביב הבא עלינו לטובה. כן, בקרוב נוכל לצאת (לפחות לסופר) ללא מעיל ולהוסיף קצת צבע לחיים. טוב לא ממש קצת. הרבה צבע. באביב נוטים בעולם האופנה להוסיף קצת עניין וצבע וזה הזמן לטרנדים חדשים להיכנס לארון שלכם בין אם בחנויות שאנחנו מקווים שיפתחו בקרוב או און ליין. בתקופה הקרובה אנחנו צפויים לראות פרחים, אבל קצת אחרת. הנה כמה טרנדים שיכבבו העונה. לא למינימליסטים.

פרחים פסיכדליים
במהלך הסיקטיז ותחילת הסבנטיז האופנה התהדרה בהדפסים גרוביים, מכנסי קטיפה, שמלות מקסי ושמלות שמדמות חצאיות מיני והכל עם פרחים ועוד פרחים, ואת הפריטים האלה בדיוק תראו גם באביב קיץ בחלונות הראווה. אגב, זמן לא רע לפשפש בארון ולשלוף את פרטי הווינטג' שהיו פעם אצל אמא או סבתא.

שמים פס
נדמה שפסים מעולם לא יצאו מהאופנה, אבל השנה נראה הרבה מאוד מהם, בעיקר הפסים הדקים, שבעבר היינו רואים רק על החליפות המחויטות. באביב קיץ הקרובים הפסים הדקים יוצאים מהשגרה ונראה אותם על כל פריט ולכל מטרה, בין אם לעבודה או ליציאה, על בלייזר אוברסייז וגם על הסניקרס או סנדלים פתוחים, עם שרשראות, משקפי שמש ושאר אקססוריז. והכי חשוב ערבבו את הטרנד בכל הפריטים להנאתכם.

שימו נקודה.
פרינט הנקודות התחיל כבר בקיץ שעבר והשנה אנחנו נראה אותו בכל הצורות, הגדלים והצבעים ולכל מטרה. על שמלת קוקטייל לחתונה או בטייץ יומיומי. אפשר לשלב בין הפרינטים כמו נקודות קטנות וגדולות ואפשר חליפה שלמה של נקודות.

הדפסים נועזים

כתבות נוספות שיעניינו אותך