על פי הכוכבים: “בינואר 2021 הקורונה תתחיל להיעלם מחיינו”

נמאס לכם מהקורונה? יצאנו לבדוק מה הכוכבים אומרים והופתענו מהתוצאות

חצי שנה עברה מאז נחשפנו לראשונה לנגיף הקורונה, ובהתחלה הייתה הרגשה מדינית שזוהי תקופה חולפת, אבל עבר חודש ועוד חודש ונגיף הקורונה עדיין כאן, משחק תפקיד מרכזי בחיינו – ותכלס נמאס לנו ממנו, אז יצאנו לבדוק בדרך יצירתית, מתי הוא עתיד לעזוב אותנו לנפשנו.

בכדי לברר את הנושא, פנינו לאסטרולוגית המוכרת חני שווימר, שיודעת לנבא את העתיד על פי הכוכבים. “בימים אלה מדינת ישראל מושפעת משני כוכבים מאוד משמעותיים, כוכב אורנוס שמגיע אחד לשמונים וארבע שנים לכל מזל ונמצא בימים אלה במזל שור, המזל של המדינה. שור הוא מזל מאוד יציב וחומרי, וכוכב אורנוס הביא איתו סוג של רעידת אדמה וחוסר יציבות ושינויים בלתי צפויים”.

חני מספרת, שאת חוסר היציבות והשינויים הבלתי צפויים שכוכב אורנוס הביא איתו אפשר לראות בממשלה שלנו, חוסר ההחלטה מי יוביל את המדינה, חוסר ההסכמה על הנושאים המדיניים, ושכל הזמן יש מתיחות וחוסר בהירות לגבי דרך ניהול המדינה. בנוסף, גם נגיף הקורונה נכנס לחיינו ביום בהיר אחד, וגרם ליציבות הכלכלית והנפשית של הציבור להתערער, וגרם לתחושות רעות בקרב רוב אזרחי המדינה.

בנוסף למה שחני תיארה מעלה, היא מוסיפה ומספרת שכוכב אורנוס הוא גם מאוד אידאליסט, ששואף לשוויון וצדק חברתי. “את תכונות אלה של כוכב אורנוס ניתן לראות בימים אלה בהפגנות השונות שמתקיימות בארץ, במטרה לגרום לצדק ושוויון בציבור הישראלי. הציבור מושפע מהכוכב המדובר, ובוער לו בגוף לגרום לשינוי ולצדק במדינה בה אנו חיים”.

הכוכב השני שעל פי חני ישראל מושפעת ממנו בימים אלה הוא כוכב שבתאי. “כוכב שבתאי ביחד עם כוכב פלוטו אחראי על התפרצות נגיף הקורונה בעולם. כוכב שבתאי הוא נוקשה ומסגרתי, ולרוב הוא גורם לאנושות לציית ולבצע את פקודותיו והשנה הוא גרם לכל העולם להסתגר בבתים, למשך תקופה ארוכה ולהתרחק מהאנשים הקרובים אלינו ביותר”.

חני מוסיפה ומספרת שכוכב שבתאי מתקשר גם לנושאי זקנה, בדידות וחרדה ומי שהכי נפגע מהקורונה הם אנשים מבוגרים, שבגלל הסכנה נמענו להיפגש עם יקירתם, חטפו את המחלה בצורה קשה ופעמים רבות גם שילמו בחייהם. בנוסף לבוגרים גם יתר הציבור חש בגלל כוכב זה בדידות וחרדה בימי הקורונה, ותחושות אלה יישארו אתנו לפחות עד סוף השנה הנוכחית.

“בינואר 2021 כוכב מאדים יהיה במזל טלה, וכוכב זה הוא שאפתני ויש לו כוח להילחם בבעיות ולהביא לפתרון, ובהתאם לכך מסוף שנת 2020 תהיה הקלה מאוד גדולה במצב הנפשי במדינת ישראל, וסוף סוף ימצא פתרון. אני לא יודעת להגיד האם תהיה תרופה או מנגד יהיה חיסון, אך בתחום הרפואה יגלו משהו בלתי צפוי, והציבור בישראל יחזור להרגיש משוחרר והבדידות תעלם מחיי הציבור”.

צילום תמונה ראשית: Nasa

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים