חרדה במראה: מבחן המסקרות העמידות במים יוצא לדרך

יצאנו לבדוק איזה מסקרות יגרמו לך להישאר במיטבך גם אחרי מספר רב של שעות מתחת למים

ישבתי השבוע בבית קפה תל-אביבי, ושמעתי שיחה של מספר חברות על כך שהן לא מצאו את המסקרה המושלמת לימי הקיץ החמים. כן, כזאת שתחזיק מעמד את הלחות הישראלית, ואפילו את השכשוך בבריכה עם הילדים. באותו רגע התחלתי לסמס לחברותי, בכל הגילאים והבנתי שרבות מנשות ישראל עדיין לא מצאו את האחת – המסקרה הקיצית המושלמת שעומדת בפני המים, הלחות והזיעה.

מה עשיתי? הבאתי למערכת את מגוון המסקרות העמידות שיש בשוק הישראלי, חילקתי בין נשות המערכת ויאללה תחקיר המסקרות של “צחי קומה המגזין” יצא לדרך (כי תכלס, זה שצחי גבר לא אומר שאנחנו נוותר על המידע החשוב הזה).

קליניק ((Clinique-high impact waterproof – המסקרה עושה ריסים עדינים והמברשת מפרידה אותם אחד אחד מה שמייצר לעיניים מראה עדין ונסיכותי. לגבי העמידות במים, המסקרה אכן עמידה בשטיפת פנים עדינה אך ביום בריכה עם הילדים המסקרה לא לגמרי הוכיחה את עצמה ועשתה לי סימנים שחורים מתחת לעיניים שהזכירו קצת סימני עייפות, אבל לעומת זאת אם אתם מחפשים את המסקרה המושלמת ללחות היומיומית היא לגמרי מומלצת.

סמשבוקס (full exposure waterproof) – המסקרה מייצרת מראה מושך וכאשר התפנקתי ושמתי שכבה נוספת הריסים הקצרים שלי הגיעו ממש רחוק ולגמרי התאימו גם למסיבת בריכה לילית. עם המסקרה הנוכחית הלכתי לים, כן לים לא לחוף והמסקרה נשארה לגמרי במקומה. בשלב המקלחת התחילו להתפזר מהחומר חלקיקים קטנים סביב העיניים אבל גם זה נפתר בניגוב מהיר של הפנים – מה שאומר שמבחינתי המסקרה לגמרי עברה את המבחן.

לוריאל (easy removal with warm water) -מסקרה נוחה למריחה, עושה מראה עדין וטבעי (מאוד) ועם זאת עמידה במים. עם המסקרה הנוכחית נכנסתי למקלחת, כן כמו שאתם מדמיינים ואפילו חפפתי איתה את הראש והיא נשארה עומדת במקומה. חשוב לציין – בשונה מרוב המסקרות העמידות במים ההסרה שלה הייתה פשוטה, קצת מסיר איפור עשה את העבודה בזריזות ללא צורך בשפשוף העיניים.

מאק (extreme dimension waterproof lash) – המסקרה מייצרת מראה מרשים, וכאשר שמים ממנה שתי שכבות היא בעלת נוכחות שאי אפשר לפספס. מאק כמובן לא אכזבו והמסקרה שלהם עברה את מבחן הבריכה בהצלחה ללא מריחת צבע וללא פרורים. בקיצור, אהבתי.

אפריל (black mascara waterproof) – המסקרה בעלת מברשת אגרסיבית שהפריעה לי למרוח את המסקרה וגרמה לי ללכלך את כל גלגל העין בצבע שחור, והסיבה לא מובנת לי כי המסקרה אינה דומיננטית, להפך החומר הנמצא בבקבוק בשילוב המברשת מייצר מראה עדין ומופרד של הריסים. לגבי נושא העמידות לצערי הביקורת היא פחות חיובית – המסקרה החלה לנזול וללכלך את גלגל העין מספר דקות בודדות לאחר שפניי נגעו במים. 

סאקרה (max power mascara neta) – המסקרה של סאקרה נוחה לשימוש ואכן עמידה במים. עם מסקרה זו יצאתי לריצה בטיילת (ותאמינו לי שהפנים שלי נרטבו לא פחות מאשר בשחייה בבריכה), לאחר מכן כמובן התקלחתי והמסקרה נשארה במקומה. בקיצור, נטע עמדה במבחן. 

צילומים: יח”צ, צילום תמונה ראשית: שאטר-סטוק

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים