לאור ההקלות, הסלבס יצאו מהבית: מי התייצבה אצל המניקוריסטית? מי חלם לעשות קעקוע? ומי העדיפה לסדר את הגבות ולעבור טיפול פנים?

צילומים: מתוך האינסטגרם

הקורונה עדיין לא נעלמה מחיינו, אבל אם שכחתם לרגע מהסבל ואתם חוגגים קצת חופש, אתם לא לבד. גם מפורסמי הביצה התרגשו מהבוקר המיוחד אליו התעוררו

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK
פורסם ב-27/04/2020 | 11:54

אחרי ימים רבים של הסגר ובידוד חברתי סוף סוף הדברים מתחילים לחזור למסלולם. כידוע, אתמול בבוקר נפתחו חנויות, רשתות קוסמטיקה ובתי הקפה ולמרות שיש הגבלות רבות שמורידות את נוחות הצרכן – הציבור הישראלי מיהר לצאת לרחובות.  

כידוע, כוכבי הביצה תמיד מטופחים ומתוקתקים מכף רגל ועד ראש – ותכלס, זה הגיוני כי הם כל היום תחת עיני המצלמה, אך ההפרעה בשגרת היומיום בתקופת ההסגר לא פסחה עליהם וכאשר הרמנו טלפון לא הופתענו מהתשובות הכמעט זהות שקיבלנו. מוכנים? בואו נתחיל. 

טיטי איינאו (דוגמנית ומלכת היופי לשנת 2013): “בשמונה בבוקר התייצבתי בבית הקפה שקרוב לביתי. לא היו לי תכניות, קמתי במיוחד בשביל זה וההליכה שלוקחת שתי דקות בלבד הרגישה כמו נצח כי פחדתי שאגיע ואגלה שבית הקפה ייסגר לפני שאספיק להזמין את האמריקנו שאני כל כך מתגעגעת אליו. הייתי כל כך באטרף על הקפה שעד שקיבלתי אותו נתתי שלוק של החיים וקיבלתי כוויה בשפה – אבל תכלס זה היה שווה את זה”. 

בדומה לטיטי גם דין מירושניקוב (שחקן ודוגמן) התלהב מהאפשרות לקפוץ לבית הקפה ולקבל קפה איכותי “בכל בוקר אני יורד לקפה שמתחת לבית שלי ולוקח קפה הפוך גדול ומשם ממשיך לעיסוקיי היום”

השף טום אביב מצטרף למחנה הקפה ומספר שהוא כל בוקר שותה קורטאדו ברחוב רוטשילד ואפילו הוסיף שחלם ללכת להוסיף קעקוע למגוון הקעקועים שעל גופו, אך שככל הנראה יאלץ להמתין עוד שבוע נוסף.  

אם לאחר קריאת הפסקה הקודמת חשבתם שקפה זה מצרך הכרחי אז לי בירן אכן רץ אתמול בבוקר ליהנות מקפה הפוך איכותי על בסיס חלב שקדים אך חשוב לו לציין שהסיפוק הגדול הגיע דווקא מהמראה של העסקים הפתוחים. “נהניתי לראות את העסקים הקטנים שמסביב לביתי פותחים את הדלתות. אני מחזיק להם אצבעות שיצליחו לנשום ולעמוד שוב על הרגליים”.

למה עוד התגעגעו כוכבי הביצה חוץ מקפה? טיפוח כמובן. במחנה זה תמצאו את אירה דולפין (מאמנת כושר ושורדת בדימוס): “ברגע שהודיעו שחוזרים לשגרה התקשרתי לספר שלי שנמצא בדיזינגוף להודיע לו שאני מתייצבת ראשונה לטיפול ארוך של צבע, שורשים ותספורת”.

קורין גדעון: “כבר ביום שישי כשהגיעו לאוזניי שמועות על כך שפותחים את מכוני היופי, הרמתי טלפון למניקוריסטית שלי ולנופר מור שאחראית לגבות שלי ולשפם (שלגמרי קיבל חיים משל עצמו) ושריינתי תורים מוקדם ככל האפשר – כן, מהחשש שאפספס את ההזמנות”. 

אם לרגע חשבתם שאירה וקורין הן היחידות שהיופי חשוב להן – אז קבלו תיקון למחנה זה מצטרפות גם אורטל עמר. “על הבוקר צלצלתי לפולה הקוסמטיקאית שלי, כל המצח שלי היה פצעים אז לא נתתי לה את האפשרות להגיד לי לא ופשוט נסעתי אליה”

אילנית לוי התייצבה אצל הקוסמטיקאית הקבועה לסידור גבות ולק ג’ל.

כוכבת הנוער קים אור אזולאי שהייתה הראשונה לפתוח את דלתות הקליניקה של מימי לוזון במטרה ליהנות מטיפול פנים שלפי דבריה היה בו צורך יותר מאי פעם.

מאיה ורטהיימר: “אני בלחץ מההדבקה השנייה ולכן נשארתי אתמול בבית, אבל מאוד אשמח אם מישהו יביא לי הביתה אייס קפה, כן האחד הלא בריא שעושים מהאבקה – אני כל כך מתגעגעת אליו”. 

בר זומר שיתפה שלמרות הרצון הגדול לחזור לשגרה היא תמתין לשבוע הבא שבכל המקומות ירד הלחץ ולא תהיה כמות אנשים מסוכנת. 

בקיצור, חלק מאיזה מחנה אתם? קפה, קוסמטיקה או צדיקים? אנחנו עדיין מתלבטים בין הקפה לקוסמטיקה, אבל מה שבטוח צדיקים אנחנו לא.  

כתבות נוספות שיעניינו אותך