שיחה על אוכל עם אנשים שמבינים, נושמים וחיים את התחום. הפעם: לוקץ’ על געגועים למסעדות ומה אסור להזמין הביתה

שיחה על בטן מלאה: משלוחים

אין כיף גדול משיחה על אוכל עם אנשים שמבינים, נושמים וחיים את התחום. הפעם: לוקץ' מגיע לדבר עם צחי על געגועים לאירוח ולמסעדות ומה אסור להזמין הביתה

מערכת האתר | כותב תוכן 
פורסם ב-29/03/2020 | 15:37

לצד שירי הראפ המצליחים שלו, אם.סי לוקץ' מבין ואוהב אוכל. לוקץ' ואשתו נוהגים לארח בבית הרבה (לא עכשיו) ולהזמין אוכל. על משלוחים, הכוכבים של התקופה, ויש לו הרבה מה להגיד.

"בכללי משלוחים זה דבר מדהים, כשהיום גם יש משלוחים ברמה יותר גבוהה. יש יותר שליחים, והדרך יותר מהירה. אם פעם היית מתקשר לפיצרייה והשליח היה עובר דרך כמה לקוחות עד שהוא מגיע אליך, היום אנחנו יודעים בערך מתי השליחים מגיעים, הזמן קצר יותר והמשלוח מגיע חם. יש גם מודעות יותר גדולה לביקורת. בעלי העסקים מפחדים שיכתבו עליהם בפייסבוק, כי קשה אחר כך להילחם בזה, אז הם מקפידים על השירות".

איזה מזון מגיע הכי טוב במשלוח?
"פיצה או סושי, כי הם הכי פחות נפגעים. פיצה מראש זה אוכל שבנוי למשלוחים. היא מגיעה מהר, ויש לה יותר עמידות. סושי הוא קר והזמן לא פוגע בו יותר מדי".

מה מגיע הכי פחות טוב במשלוח? "שניצל, צ'יפס ובערך כל מה שאמור להיות קריספי לא שורד מספיק טוב את המשלוח ונהיה ספוגי ורכרוכי יותר וספוג בשמן. מבחינת ההמבורגר, זה תלוי במקום. יש מקומות שעושים את זה מצוין ויש כאלה שמפשלים, והלחמנייה מגיעה ספוגה מדי ברוטב".

מה דעתך על נושא הטיפים? "אני משלם 10 שקלים כל משלוח, 15-20 שקלים כשיש גשם. זה כמובן מעבר לדמי המשלוח".

מה קורה אם נתקעת בלי כסף? "היום ברוב האפליקציה אפשר לשלם על הטיפ, וברוב הפעמים יש לנו עשרות שקלים שייעודיים לטיפים כי אנחנו מזמינים מלא. פעם נתקעתי בלי כסף והיו לי מיני בקבוקי אלכוהול של וויסקי וטקילה אז נתתי לשליח, ופעם הגיע מעריץ שלי אז נתתי לו שני דיסקים שבתכלס עולים יותר, אבל באהבה".

סיפר מצחיק שקרה לך? "הרבה שליחים מזהים אותי. פעם השליח הגיע באמצע משחק בליגת האלופות. הוא ראה איתנו את 10 הדקות האחרונות של המחצית. פעם נתתי לשליח 50 שקלים והוא הביא לי חלב מלמטה והוריד את הזבל כשירד חזרה".

כך משאיר לוקץ’ טיפ בימי קורונה

כתבות נוספות שיעניינו אותך