מומחים רבים הזהירו ממגפת ההשמנה שתגיע אחרי הקורונה: מי מהסלבס נכנס לסטטיסטיקה ומי לא

מי ניצל את ההסגר לחיטוב ומי בילה את הזמן לצד המקרר

בזמן שמומחים הזהירו אותנו מהשמנה בימי קורונה בגלל השהות הארוכה בבית, לא מעט מהישראלים מעידים בדיוק על ההפך. גם הסלבס משתפים בגזרתם: מי השיל ממשקלו 5 קילו ומי גידל כרס

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK 
פורסם ב-04/05/2020 | 18:30

כל החיים חלמנו על גוף חטוב (כן כן, כולנו – וישקר מי שיטען שלא) אבל למי היה זמן להתאמן – נו תודו שזה התירוץ של כולנו אבל זה עמוק יותר מזה והאמת היא שלאף אחד לא היה כוח בתוך שגרת החיים העמוסה לעלות על בגדי ספורט וללכת למכון הכושר הקרוב-  ואז הגיעה הקורונה! 

לפני שתצאו עלי, לא אני לא אומרת שהקורונה היא חיובית – ממש ממש לא, אבל בתוך כל הרע שנגיף הקורונה הביא איתו לחיינו נראה לי שמצאתי משהו אחד חיובי, והבאתי עובדות – סלבס מהביצה המקומית יעידו שאני לא היחידה!

לפני כחודשיים, בימים ששמענו לראשונה על נגיף הקורונה מיהרתי להזמין ציוד ספורטיבי, כן הבנתם נכון אני מתכוונת למשקולות, מזרן, גומיית כוח והרשימה עוד ארוכה – אבל שכחתי דילגית (כן, החבל קפיצה כמו של הילדים – זה שורף מלא קלוריות!) וכאשר נזכרתי יומיים לאחר מכן קיבלתי תשובה זהה בכל החנויות: “יש מחסור בציוד ספורטיבי בארץ”, הזוי? מאוד, אבל מסתבר שאני לא היחידה שלקחה את הלימון שנקרא קורונה והפכה אותו לוואחד לימונדה, חטובה ומוכנה לקיץ. דנית גרינברג הייתה הראשונה להצטרף ל”טרנד חיטוב הקורונה” ואמרה: “פתאום שמתי לב שאין פיתויים של מסעדות ואוכל משמין אז התחלתי לבשל אוכל בריא והצעד הבא היה להיכנס לשגרה בריאה גם מבחינת ספורט. עשיתי ניקוי רעלים במשך 21 יום, התאמנתי כל בוקר ובזמן שבטלוויזיה אומרים שרבים עלו במשקל, אני ירדתי ארבע קילו”. 

אין פיתויים. דנית גרינברג

לפני שתגידו שאני ודנית היחידות שלוקחות חלק בטרנד חיטוב הקורונה אמהר לצרף לכם ציטוטים נוספים מפי הסלבס המקומיים. מעיין אשכנזי: “בגלל התפרצות הקורונה אני לא עובדת ויש לי זמן לעצמי אז אני מתאמנת יום כן יום לא, חיטוב, ריצה וכוח ופתאום התחלתי לקבל הערות שירדתי במשקל ולמרות שזה לא היה מתוכנן זה כיף גדול”.

יש לי זמן לעצמי. מעיין אשכנזי

מעיין אדם: “החודשיים האחרונים בחיי נוצלו לחיטוב – ואני מרוצה ממש מהתוצאה שהצלחתי להגיע אליה”.

אני מרוצה מהחיטוב. מעיין אדם

נוי פדלון: “ממש בימים הראשונים של הסגר הקורונה הרגשתי שאני מאבדת שליטה ועולה במשקל אז החלטתי לעשות אתגר של 500 קפיצות בדלגית ו-200 סקוואטים – כל יום. שרפתי ים קלוריות ואני לגמרי מוכנה לפתיחת הקיץ שתגיע לאחר הקורונה. 

אני מוכנה לקיץ. נוי פדלון

עדיין לא מאמינים לי? אז בואו נמשיך ונעבור לגזרת הגברים המסוקסים של הביצה. טום אביב: “אני במשקל הכי נמוך שהייתי בעשר שנים האחרונות. תכלס, ירדתי 5 קילו כי פתאום לא נכחתי כל היום במסעדות והיה לי זמן פנוי כדי להתאמן. בקיצור, יש קורונה יש ריבועים”. דין מירושניקוב מצידו דואג לאזן: “זה יהיה שקר להגיד שאני לא אוכל יותר בימים אלה, בכל זאת יש לי יותר זמן פנוי אבל הזמן הפנוי הזה גם גורם לי להתאמן יום כן יום לא אז מבחינה גופנית אני בסדר גמור”. 

אוכל ומתאמן. דין מירושניקוב

כדי להיות כנה ואמיתית אציין שיש גם כמה מפורסמים אמיצים מהביצה שדווקא מצטרפים לטרנד ההפוך – אוכל זה כיף, ושמשעמם אוכל זה עוד יותר כיף. הראשון הוא הזמר ליאור נרקיס: “אני רץ ביישוב ומשתדל לאכול בריא אבל אין ספק שביטולי ההופעות תרמו לעליה שלי במשקל – בכל זאת בהופעה אני לגמרי שורף קלוריות”.

עליתי במשקל. ליאור נרקיס

בר זומר מצטרפת לנרקיס ואומרת: “השהייה הממושכת בבית גרמה לי לאכול יותר ממה שאני רגילה בחיי היומיום שלי, ואם נוסיף לזה את החגים אז בכלל אבל לא ויתרתי על שגרת האימונים והמשכתי לעשות גם מהבית. אני מאמינה שכן עליתי קצת במשקל אבל אני מאמינה שהכי חשוב זה איזון ואם עלה קצת אני אדאג להוריד את זה ברגע שיהיה צורך- סמכו עלי”.

החגים לא תרמו לחיטוב. בר זומר

בקיצור, פתאום אני קצת מקנאה בטרנד ההפוך – אוכל זה לגמרי כיף והשיחה עם טום דווקא עשתה לי חשק להמבורגר, אז מה אתם אומרים לוותר על האימון ערב שלי ולהזמין המבורגר? טוב נו, ביי טרנד חיטוב קורונה.

ירדתי חמישה קילו. טום אביב

כתבות נוספות שיעניינו אותך