מותג הקוסמטיקה ORIGINS הגיע לישראל

מותג הקוסמטיקה האמריקאי שנוסד בשנת 1990 על ידי וויליאם לאודר, נכדה של אסתי לאודר, הגיע לישראל. המותג מתמחה במוצרי טיפוח טבעיים לעור ולגוף המבוססים על צמחים רבי עוצמה

ORIGINS, שמוצריו נשענים על מחקרים מדעיים פורצי דרך ומספקים ביצועים יוצאי דופן ותוצאות מוכחות קלינית, החל את דרכו בשנת 1990, עם משימה שרלוונטית היום יותר מתמיד – ליצור מותג שמעריך ומכבד את רווחתם של האנשים וכדור הארץ שלנו. מסירות זו מובילה את המותג מאז ועד היום וצוותי המחקר שלו סורקים בכל העולם אחר המרכיבים החזקים ביותר בטבע על מנת לאמץ חלופות בטוחות יותר לפיתוח מוצרים ביעילות הגבוהה והידידותית ביותר לסביבה, באמצעות בסיס מחקרי ייחודי המורכב מ-50 בוטנאים, כל מולקולה נחקרת בתנאי מעבדה, מאות ניסויים קליניים מתבצעים מדי חודש וכ-600 זנים של צמחים נבחרים בקפדנות מדי שנה, כאשר כל הצמחים נקטפים בטבע רק במידה ואינם גורמים נזק, אחרת זני הצמחים הנדרשים גדלים במטעים מלאכותיים.

מאז שנת 2009 ועד היום נטע המותג יותר מ 2.3 מיליון עצים ברחבי העולם על מנת להחזיר לטבע. מדובר ב 175,000 עצים בשנה, 480 עצים ביום ו- 20 עצים שניטעים מידי שעה ע”י המותג ORIGINS. עד כדי כך הוא מחויב לשמירה על הטבע. כמותג המחויב להגנה על הסביבה, אריזות המוצרים מעוצבות בקלאסיות מינימליסטית בכדי למנוע בזבוז מיותר ועל מנת להפחית את הזיהום על כדור הארץ, ומכילות 50% תוכן ממוחזר ,כאשר שקיות הקוסמטיקה ותיקי הנשיאה הם לשימוש חוזר ועשויים מכותנה ממוחזרת.

בישראל מושק המותג אוריג’ינס עם עמותת “וְנָטַעְת”, הפועלת למען פיתוח וטיפוח יערות אקולוגיים בעיר ובכפר בישראל, במטרה לתרום לאיזון מערכות האקלים המקומיות וחיזוק הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, לקרב בין קהילות, לקדם צמיחה כלכלית מקיימת ולעודד תרבות נטיעה ושמירה על עצים ככלי חינוכי לשינוי תודעה בין אדם לאדמה ובין אדם לאדם. ערכי העמותה הם שותפות, קהילתיות, אהבה לאדמה, אנושיות ואקולוגיה והם פוגשים את ערכי המותג אוריגינס באופן מושלם. שיתוף הפעולה בין ונטעת ואוריגינס יכלול בשלב הראשון נטיעת עצים במרחבים עירוניים, יצירת גינות שכונתיות וכל דבר שיעזור להכניס קצת יער לעיר ויקדם את חזון עיר-יער של ונטעת, המדבר על התגשמות הערים המתקדמות של המחר. ערים המכוסות במרבדים ירוקים, שלא רק הטכנולוגיה וההישגיות האישית מאפיינות אותן אלא החיבור לטבע ולקהילה מוביל אצלך כערך עליון.

ORIGINS מציע מגוון רחב של מוצרים להתמודדות עם דאגות עור שונות המחולקים ל-3 סדרות עיקריות:

GINZING

סדרת GinZing מבוססת על טכנולוגיית Vital-Synthesis™ החדשנית המשלבת קפאין מפולי קפה וג’ינסנג Panax הלבן, מסייעת להגביר את האנרגיה הטבעית של העור ולשקם את הגוון הטבעי שלו כך שהעור נראה צעיר ומחודש יותר. המוצרים מכילים תמצית ג’ינסנג, פולי קפה, זרעי ענבים ושמני חוחובה, תמציות הדרים ומבהירים אופטיים טבעיים.

PLANTSCRIPTION

סדרת Plantscription היא סדרת אנטי אייג’ינג המסייעת להפחית באופן גלוי קמטים וקמטוטים. היא מבוססת על תמצית פרח אנוגייסוס, המסייע בהגנה מפני הפירוק של פיברילין לשימור עור מוצק וצעיר.

Mega-Mushroom

סדרת Mega-Mushroom מבוססת על קומפלקס Molecular Mushroom הכולל פטריות ריישי וצ’אגה מותססות ומסייע להילחם בגירוי תגובתי ולהפחית אדמומיות. זוהי קולקציית מוצרים להרגעת העור, המסייעת להשיב את החוזק ואת עמידות וגמישות העור.

 

טווח מחירים לצרכן: 50 ש”ח – 385 ש”ח

ניתן להשיג ב- TERMINAL X, רשתות BE, המשביר לצרכן ו- GLAM42
*בסניפים נבחרים ובאתרי האונליין.

צילומים: באדיבות ORIGINS, יח”צ אוריג’נס מטעם אלקליל. 

*תוכן שיווקי 

כתבות נוספות שיעניינו אותך

גלילה לראש העמוד

הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותישארו מעודכנים