בימים אלה, אני מתגעגע לחזרה לשגרה ובמיוחד למסעדות. הנה דירוג המקומות והמנות שחסרות לי. למה אתם הכי מתגעגעים?

דירוג הגעגוע: מסעדות ומנות מומלצות

בימים האלה, אני מוצא את עצמי לא מעט חושב על מה יקרה כשנחזור לשגרה. מתגעגע לעולם שבחוץ. במיוחד אני מתגעגע למסעדות. הנה דירוג הגעגוע שלי. המסעדות והמנות שחסרות לי. למה אתם הכי מתגעגעים?

מערכת האתר | כותב תוכן 
פורסם ב-01/04/2020 | 18:46

התרנגול הכחול

פילה בקר בדמי גלאס, שמגיע עם פירה שורשים, מח עצם, פטריות צלויות ושטרויזל מלוח. סופלקי פרגית ושומן כבש שמגיע על גירוס עם עגבניה צלויה. ולקינוח, עוגת שוקולד דחוסה. טוב כמו שזה נשמע.

חצר גולדמן

חצר גולדמן זה מקום מיוחד וקרוב ללבי, ובו אני מרגיש בבית. אני לא אובייקטיבי, אבל האוכל בו מושלם. במיוחד קבב בטאג'ין במעטפת פיצה, ירקות בגריל בטחינה. אם אתם מעדיפים דג, לכו על קבב לוקוס על בורגול קר ויוגורט עיזים. לקינוח, קרם מלבי מוגש עם רוטב פירות יער וקסיס.

סרפינה תל אביב

במסעדה האיטלקית המטורפת אני הולך על הקלאסיות. פיצה כמהין, פפרדלה ראגו וטיראמיסו. כמה פשוט, ככה טעים.

ראגו של סרפינה

טבריה

גדלתי בטבריה, כל כך רוצה כבר לצאת, לבקר, לחבק וגם לאכול. המנות האהובות עליי במסעדת הדקס הן סלמון נורבגי מעושן ומאודה על גזרית עץ ופלטת בשרים עם צ'יפס דק ודלעת על הגריל (בתמונה). במתחם הלידו בו ממוקמת מסעדת הדקס, נמצאת גם מסעדת הפגודה הידועה, בה תוכלו לטעום מרק טום יאם מקורי. תזכרו את זה כשאתם בכנרת.

פלטת בשרים


קוקו במבינו

חזרה לתל אביב או יותר נכון לאח טום אביב. כשנצא, לא יהיה מתאים יותר מחגיגה איטלקית בכרם התימנים. אני כבר יודע מה אזמין. סלט קפרזה וטוטרליני דרוזי עם חמאת זעתר, שרי וקרצ'ופי על לבאנה.

TYO

עוד תל אביבית אחת לסיום, הסושייה הכי טובה שיש בעיר. בעצם, ב-TYO יש כל כך הרבה יותר מסושי. למשל, פיצה טונה מטורפת. בגזרת הסושי, אני לא מוותר על רול סלמון לימון.

חגיגה בקוקו במבינו
מתחם הלידו בה שוכנת מסעדת הדקס

צילום ראשית: הלן הנרי

כתבות נוספות שיעניינו אותך