החופים עומדים להיפתח והסלבס לגמרי מוכנים

לוהטות לקיץ: הטרנדים לבגדי ים 2020

הקיץ מרגיש קרוב מתמיד? לגמרי כן. אחרי הנאום האחרון של ראש הממשלה, אפשר לומר שממש בקרוב הקיץ מגיע וחופי הים ומסיבות הבריכה הולכים להשתלט על חיינו

שחף פרנקל | עורכת מדור סלבריK

מתכוננות לעונת הרחצה? אני בטוחה שתרצו לדעת מה הטרנדים הלוהטים של שנת 2020 ומי כמוני יודעת שמי שקובעות את האופנה העדכנית אלו הן מפורסמות הביצה. כן כן, אם עד היום חשבתן שמעצבי האופנה הם אלה ששולטים בנושא אז תנו לי להעמיד אתכן על טעותכן – הבמה היא של הסלבס.  

אז כמו שכבר הכרתם אותי, יצאתי לבדוק במיוחד בשבילכן מה יחכה לכן ממש בעוד מספר שבועות (בע”ה) בחופי הים – ותופתעו כי בשונה משנים קודמות יש גם לוקים חדשים. הראשונה שיצאנו לדסקס איתה על הנושא היא כמובן הפאשניסטה דנית גרינברג. “הטרנד של השנה הוא חזיית ברזלים וחלק תחתון גבוה– וכמובן שכבר רכשתי את הדגם הזה במספר צבעים ולמרות שלא שאלתם לגבי השיזוף אל תדאגו לי, עבדתי עליו בשקט בימי הקורונה ואני לגמרי מוכנה לפתיחת החופים” אומרת לנו גרינברג. 

מוכנה לקיץ. גרינברג

לאחר בדיקה קצרה אצל מעצבות האופנה, גילינו שגרינברג צדקה, אכן אצל מעצבות ישראליות רבות ניתן להשיג חזיות עם ברזלים בשילוב חלק תחתון בגזרה גבוהה – טוב לא הופתענו שגרינברג פגעה בול והמשכנו הלאה אל מעיין אשכנזי שכבר הספיקה לפתוח ביום שלישי האחרון את עונת הרחצה ביום הולדתה של כוכבת הרשת טיילור מלכוב– והפציצה עם בגד ים בקיני שהחלק העליון שלו סטרפלס והחלק התחתון שלו בדומה לאמירתה של גרינברג  – בגזרה גבוהה. “בדיוק כמו שראיתם בסטורי שלי השבוע – סטרפלס ותחתון בגזרה גבוהה למרות שהשיזוף שיוצא מהשילוב הזה הוא מזעזע בעיני” אמרה לנו אשכנזי בחיוך. 

"השיזוף יוצא מזעזע". אשכנזי

כמובן שגם את אשכנזי בדקנו – וגם היא לגמרי צדקה. אצל אותן מעצבות ישראליות וגם ברשתות המסחריות תוכלו למצוא דגמים שעונים לתיאור שלה. הבאה שפנינו אליה היא השורדת הבלונדינית אלה איילון שאמרה לנו “כידוע אני מאוד אוהבת בגדי ים קטנים שאין בהם הרבה בד אבל הטרנד הזה למזלי קיים בכל שנה. מה שכן אני חושבת שהשנה יהיה טרנד של בגדי ים בצבעי פסטל”. כידוע, אלה בימים אלה מדגמנת למותג האופנה “תמנון” ולכן היינו בטוחים שהטרנד שתציג יהיה נכון – אבל הוא היה חלקי. אכן ניתן למצוא בגדי ים רבים בצבעי פסטל אך כמו בכל שנה קשת הצבעים רחבה במיוחד ולצד צבעי הפסטל ניתן למצוא בגדי ים בעיצובים טרנדים בכלל הצבעים כולל שחור, לבן, אדום ועוד. בקיצור, הבנתם אותי. 

בלי הרבה בד. איילון. באדיבות סוכנות יולי

אחרי שכולן דברו על הביקיני, היינו חייבים לחפש את האחת, זאת שתאמין בשלם ובקלאסי כי אין מצב שהוא יעלם לנו מהעולם ככה בקיץ בהיר אחד. אז איך לא, הדוגמנית עם הסטייל התאילנדי יערה בנבנישתי סגרה לנו את הפינה ואמרה: “כל חיי חמדתי ביקיני, אבל אני תמיד בסוף חוזרת לשלמים, נוח לזוז ולשחק בחוף ועם זאת תמיד סקסי ומחמיא ואין לי ספק שהם יהיו גם חלק מהטרנד הנוכחי לקיץ 2020”. בנבנישיתי לגמרי צודקת. בגדי הים השלמים הם חלק בלתי נפרד מעונת הרחצה הקרובה בדגמים רבים מגב פתוח, וי עמוק, סטרפלס והרשימה עוד ארוכה. 

חוזרת לשלמים. בנבנישתי

לסיום, רק כדי לבדוק שלא שכחנו איזה טרנד חשוב במיוחד פנינו לפאשניסטה המגניבה אבישג נגר ותופתעו, היה לה מה להוסיף לנו. כן, מסתבר שהשנה יש טרנד נוסף מעדכנת אותנו נגר: “בגדי ים שהחלק העליון שלהם ישר, מרובע במקצת ואפשר להגיד שהם ממש מזכירים בנראות שלהם חולצת בטן קטנה וצמודה” היא אומרת לנו. אם היה לכם ספק – מה שלנו לא, כי כשפאשניסטה אומרת אנחנו מאמינים (אופס, ובכל זאת הלכנו לבדוק) אבישג לגמרי צודקת. 

מעדכנת. נגר

אז לסיכום: מה הטרנדים הנוכחיים לקיץ 2020? 

1. חזיית ברזלים 

2. תחתון גבוהה 

3. חזיית סטרפלס 

4. צבעי פסטל 

5. בגד ים שלם 

6. חזיית חולצה

צילומים: מתוך האינסטגרם

כתבות נוספות שיעניינו אותך