הבטיחו לי, מרחו אותי, עבדו עליי, נפלתי פעם אחרי פעם. לא עוד. אני כאן בשבילכם. צחי קומה ממליץ – ממני אליכם. נעבור את זה יחד

ברוכים הבאים: הבית שלי, הבית שלכם

הנה כמה דברים שאתם לא יודעים עליי: הבטיחו לי, מרחו אותי, עבדו עליי, מכרו לי סחורה פגומה, נפלתי פעם אחרי פעם. לא עוד. עכשיו אני כאן בשבילכם. צחי קומה ממליץ – ממני אליכם. נעבור את זה יחד

מערכת האתר | כותב תוכן 
פורסם ב-01.04/2020 | 19:22

במשך כ-13 שנה קראתם אותי בידיעות אחרונות, אתם שומעים אותי בתוכנית הרדיו השבועית וצופים בי בטלוויזיה, עם המראה המאופק, המודעות העצמית, המוגזמת לעיתים (רן דואג להזכיר לי את זה כל פעם) וארשת הפנים הרצינית (אני מאוד אוהב את המצלמה, אבל גם אחרי מאות תוכניות שצילמתי - זה דבר מלחיץ, נשבע). זו האישיות העיתונאית שלי.

עכשיו, תנו לי לחדש ולספר לכם גם כמה דברים אישיים עלי. נתחיל בכך שאני ביקורתי ברמות מעצבנות, בעיקר כלפי עצמי (מזל בתולה, זה ידוע). אני מכור לאקטואליה ולחדשות כלכליות, כמובן למתוקים (כי מי יכול בלי), אבל גם לכושר, אופנה, טיפוח ולייף סטייל. אני מודע לטרנדים בעולם האופנה כאחרון עורכי התחום, אני גבר - אבל חובב אסתטיקה מושבע, כזה שקורא מחקרים על טיפוח כמו קוסמטיקאי מדופלם.

אני אוהב את הבית, אבל גם מאוהב בניחוחות נתב״ג. אצלי בבית המדפים מלאים במוצרי טיפוח מכל סוג אפשרי ויש גם בית קברות של מוצרים גרועים כי גם עליי ״עבדו״ יותר מפעם אחת - עם קרם עיניים ש"מעלים קמטים" וסבון רחצה ש"לא מייבש את העור". גם לי הבטיחו שהבושם יישאר עליי לאורך שעות, כשבפועל הוא נעלם כלא היה ברגע שיצאתי מדלת הבית...וזה ממש לא נגמר כאן.

גם בגזרת מוצרי החשמל לא נשארתי מקופח, גם אני רכשתי מכשירים עם "אחריות מלאה" שהתקלקלו כעבור מספר חודשים ואז לא היה ממש עם מי לדבר, זללתי תוספי תזונה מסוימים שעלו לי מאות שקלים וממש לא תרמו לבריאות שלי. בנוסף, מכרו לי יעדים "מבטיחים" ברחבי העולם כשבמציאות נתקלתי במקומות משמימים שגרמו לי לרצות לעלות על הטיסה הראשונה חזרה לארץ.

מאוהב בניחוחות של נתב”ג

מכרו לי בגדים ונעליים של מותגי על כשבפועל היו כאלו שהתכווצו, דהו או נפרמו יותר מהר מבגדים שרכשתי ברשתות הלואו קוסט. כשרציתי להפחית אחוזי שומן מכרו לי חטיפי אנרגיה "דיאטטיים", מעדני חלב גדושים בחלבון ופריכיות שהעירו את התזונאי שלי משנתו וגרמו לו לצחוק בקולי קולות לאחר אחרי שקרא את הערכים התזונתיים המופעים על גבי האריזה (אותי אגב זה פחות הצחיק, כי לא הגעתי מוכן לקיץ ואני בטח לא לבד - וטוב שכך, זה מנחם).

אני חובב גאדג׳טים, חובב עיצוב באופן כללי ובעיקר נהנה לרכוש מוצרים שמועילים לאיכות חיים. בקיצור (למרות שזהו הפוסט הארוך ביותר שכתבתי) קבלו חשיפה ראשונה לערוץ המומלצים שלי "צחי קומה ממליץ".

אז כן חברים, עכשיו אני הולך לחשוף את עצמי ובעיקר את המוצרים שמלווים כל אחד מאיתנו בחיי היום יום, עם אין ספור הבטחות לעתיד ורוד יותר, לבטן שטוחה ולעור שיש רק לנסיכים ולנסיכות באגדות.

בעידן הדיגיטלי של היום, קשה להבדיל בין ניוז לפייק ניוז. אתן כאן דוגמא פשוטה שכולנו חווים: אתם מחפשים במנועי החיפוש השונים פתרון למשהו ספציפי ומיד קופצות לכם ברשתות החברתיות ובאתרים בכלל כל מיני פרסומות נסתרות למוצרים שחיפשתם ממש לפני רגע, מוצרים שיכולים לכסות צרכים מסוימים ולא תמיד יתאימו לצרכים האמיתיים שלכם.

לאחר 25 שנים בתחום העיתונות הכתובה (כן כן, כבר מגיל 12) ולאחר שבזבזתי המון כסף על מוצרי שווא, אני מתחייב בפניכם שההמלצות שלי יהיו אותנטיות, לאחר התנסות מעמיקה ואמינה. אני מבטיח להכין לכם את ההמלצות השוות ביותר מכל הלב והנשמה ותקבלו גם המלצות על מוצרים שממש חבל לבזבז עליהם את הכסף שלכם.

כמובן שהכנתי לכם קופונים, פינוקים ועוד דברים טובים... ותוכן שיעזור לכם להעביר ביחד איתי את הימים הקשים שלי. ברוכים הבאים לבית שלי שמעכשיו, הוא גם הבית שלכם.

כאן בשבילכם

צילום: אלון גרגו

כתבות נוספות שיעניינו אותך